Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Julian Krajewski 2022-06-12 0 komentarzy

Tanie nowe i używane monitory komputerowe – co wybrać?

Tanie nowe i używane monitory komputerowe – co wybrać?

Każdy, kto szuka w dobrej cenie nowego lub używanego wyświetlacza do swojego komputera może skorzystać z oferty sklepu internetowego cebit.pl. W katalogu są modele o różnej wielkości matrycy, od 15 cali i większe. Asortyment obejmuje tanie monitory poleasingowe takich marek jak Samsung, Dell czy HP. Sprzęt sprawdzi się zarówno na potrzeby domowej rozrywki, pracy biurowej, jak i podczas korzystania z programów użytkowych dla grafików czy architektów.

W sklepie dostępne są klasyczne – płaskie ekrany komputerowe oraz zakrzywione – wklęsłe modele wykonane w technologii Curved. Ten drugi rodzaj wyświetlaczy jest szczególnie popularny wśród miłośników gamingu, którzy oczekują szerokiej perspektywy w czasie grania.

Przed nabyciem nowego lub używanego monitora warto zwrócić uwagę na trzy podstawowe kwestie:

  • rodzaj portów wejściowych – najlepszych rozwiązaniem są zarówno analogowe, jak i cyfrowe złącza, które umożliwią podłączenie do nowszych i starszych wersji komputerów,
  • częstotliwość odświeżania – w sytuacji, kiedy ma to być ekran gamingowy, parametr ten powinien wynosić co najmniej 144 Hz,
  • ergonomię pracy – którą zagwarantuje możliwość regulacji kąta pochylenia wyświetlacza, a także wysokości i obrotu w pionie.

W razie wątpliwości doradcy handlowi sklepu podpowiedzą, jaki model będzie optymalny.

Zostaw komentarz