Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Apolonia Piotrowska 2021-07-21 0 komentarzy

Sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Zdecydowana większość osób myśli tutaj zapewne o zabezpieczeniu finansowym i odpowiednim podziale majątku czy też wysokości alimentów. Okazuje się jednak, że znacznie ważniejsze jest właściwe określenie przyszłych kontaktów dzieci z drugim rodzicem, aby żadna ze stron nie była pokrzywdzona. Istnieje także wiele sytuacji, w których już na etapie rozwodu należy ograniczyć kontakty czy też nawet pozbawić władzy rodzicielskiej jednej ze stron w celu ochrony nieletnich dzieci. W takich przypadkach niezbędne jest odpowiednie udokumentowanie swoich obaw i wniosku kierowanego do sądu. Doświadczony adwokat pomoże klientowi w zgromadzeniu wszystkich dowodów i właściwym uargumentowaniu prośby kierowanej do sędziego.

Kancelaria działająca w Bydgoszczy - sprawy rozwodowe 

Kancelaria Radcy Prawnego - Aleksandra Pacewicz specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym. Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie prowadzonych spraw sądowych - od wstępnych konsultacji i sporządzenia dokumentów, aż po udział w mediacjach i rozprawach. Bydgoska kancelaria pomaga w sprawach:

  • rozwodowych (również z orzeczeniem o winie),
  • o separację,
  • alimentacyjnych (świadczenia przyznawane na dzieci oraz byłego małżonka),
  • o podział majątku,
  • dotyczących ustanowienia, ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej,
  • określenia kontaktów z dziećmi,
  • ustalenia ojcostwa.

Szczegółowy zakres usług jest dostępny na stronie internetowej bydgoskiej kancelarii. Z kolei na firmowym blogu można znaleźć wiele cennych i bezpłatnych porad prawnych.

Zostaw komentarz