Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Laura Jabłońska 2021-08-26 0 komentarzy

Rekrutacja przedszkole Sosnowiec

Rekrutacja przedszkole Sosnowiec

Decydując się na posłanie swej pociechy do niepublicznego przedszkola w Sosnowcu, można mieć stuprocentową pewność, iż maluch będzie tam bezpieczny i szczęśliwy, a jego rozwój nabierze tempa. Kadra placówki tworzona jest przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykształconych fachowców. Dzięki temu, że są to ludzie z pasją, przedszkolaki otrzymują cudowną opiekę i niepowtarzalne zajęcia, które rozwijają ich wielopłaszczyznowo. 

Każdego dnia dzieci mają czas na swobodną zabawę, naukę i odpoczynek. Plan dnia jest konstruowany tak, aby żadne z aktywności nie wystawiały najmłodszych na zbyt dużą liczbę bodźców. W tym celu stworzono także specjalną salę, która służy do wyciszania się i skutecznej regeneracji (dostępna jest nawet tężnia solankowa, co stanowi niezaprzeczalny atut tego miejsca). 

Pragnąc zapisać córkę lub syna do placówki, warto mieć świadomość faktu, iż rekrutacja do przedszkola w Sosnowcu trwa nieprzerwanie przez cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są, jeśli w danej grupie są wolne miejsca. Rodzice mogą skorzystać ze specjalnego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod adresem wesole-przedszkole.edu.pl.

Każdy nowy przedszkolak ma możliwość przejścia przez proces adaptacyjny, którego celem jest zminimalizowanie stresu i obaw związanych z wchodzeniem w nowe środowisko. Rodzice mogą w pełni w tym uczestniczyć i wspierać swe pociechy. Pod wyżej wskazanym adresem przygotowano także specjalną strefę rodzica i poradnik, dzięki któremu mogą oni zwiększać swą wiedzę na temat rozwoju dziecka. 

Zostaw komentarz