Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Dawid Zieliński 2021-02-15 0 komentarzy

Nadzór budowlany w Poznaniu

Nadzór budowlany w Poznaniu

Na terenie Poznania oraz całego powiatu usługę tę oferuje firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Założona została przez branżowych pasjonatów, a zarazem fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Przyjmując zlecenie, czuwają nad prawidłowym przebiegiem budowy od samego początku, aż do końca. Pełne profesjonalizmu działania zadowolą najbardziej wymagających inwestorów i obejmują:

  • fachowe doradztwo z zakresu technicznego, technologicznego, a nawet prawnego,
  • przeprowadzaną na bieżąco (w celu uniknięcia błędów) kontrolę jakości,
  • kontrolę wykorzystania materiałów i związanych z nimi kosztów,
  • zatwierdzanie i odbiory poszczególnych etapów prac,
  • dbanie o dotrzymywanie terminów robót zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem,
  • skrupulatne prowadzenie dziennika budowy.

Delegowana przez firmę OMEGA Project osoba, która będzie sprawowała pełny nadzór budowlany w Poznaniu, pracuje skrupulatnie i uczciwie, a co za tym idzie, jako wynajęty inspektor zajmuje się zabezpieczeniem interesów inwestora oraz zadbaniem o zachowanie odpowiedniej jakości pracy na placu budowy. Podczas reprezentowania inwestora kieruje się on (oprócz dbałości o wspomnianą jakość i opłacalność) także zasadami bezpieczeństwa oraz aktualnymi przepisami prawnymi.

Inwestor powinien natomiast wiedzieć, że choć ustanowienie inspektora nadzorującego budowę (musi być nim osoba dokumentująca się kwalifikacjami i uprawnieniami do pełnienia tej funkcji) generuje pewne dodatkowe koszty, to w praktyce sprawowana przez niego kontrola pozwala uniknąć o wiele większych (wynikających z błędów i zaniedbań) strat.

Zostaw komentarz