Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Pola Mróz 2021-01-26 0 komentarzy

mycie kostki brukowej poznań

mycie kostki brukowej poznań

Kostka brukowa to popularna nawierzchnia spotykana na parkingach, placach zabaw, w garażach oraz przydomowych ogrodach. Niestety z biegiem czasu na jej powierzchni pojawiają się przebarwienia, mech oraz plamy. Samodzielne pozbywanie się ich wymaga cierpliwości, czasu oraz dysponowania profesjonalnymi środkami czyszczącymi. O wiele lepszym rozwiązaniem jest wezwanie specjalistów z CNT, dla których mycie kostki brukowej w Poznaniujest codziennością. To doświadczona kadra, która do każdego zlecenia podchodzi z dużym zaangażowaniem.

Pracownicy sugerują przeprowadzanie tego typu prac przynajmniej raz w ciągu roku. Warto mieć świadomość, że zalegające plamy po olejach lub tłuszczach mogą nieodwracalnie uszkodzić kostkę, czego z pewnością każda osoba chciałaby uniknąć. Czyszczenie przeprowadzane przez tę firmę polega na pozbywaniu się zabrudzeń nie tylko z powierzchni kostki, ale i z fug. W zakres kompetencji pracowników wchodzi:

  • usuwanie powłok farb,
  • odplamianie,
  • odbarwianie,
  • pozbywanie się gum do żucia i lakierów.

Oferowane mycie kostki brukowej w Poznaniu przebiega sprawnie, ponieważ przedsiębiorstwo dysponuje najlepszymi środkami chemicznymi oraz wysokociśnieniowymi myjkami. Posiada sprawdzone preparaty impregnujące, chroniące przed osiadaniem brudu w przyszłości. Ponadto intensyfikują one barwę nawierzchni, dzięki czemu ścieżki czy place prezentują się bez zarzutu. Pracownicy wykorzystują też specjalne szczotki z twardym włosiem, które nie rysują kamienia. Są nieocenione podczas walki z pleśnią, grzybami, chwastami, mchem i innymi porostami.

Zostaw komentarz