Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Aleksandra Duda 2022-05-26 0 komentarzy

Kompleksowe sprzątanie biur na terenie Poznania - z kim podjąć współpracę?

Kompleksowe sprzątanie biur na terenie Poznania - z kim podjąć współpracę?

Dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych wpływa przede wszystkim na komfort pracy. Równocześnie schludne pomieszczenia są dobrze odbierane przez klientów odwiedzających lokal, a to wpływa na wizerunek całej firmy. Wcale nie trzeba od razu zatrudniać dodatkowej osoby na cały etat, co niestety wiąże się ze sporymi miesięcznymi kosztami. Lepszym rozwiązaniem będzie podjęcie współpracy z firmą, która proponuje kompleksowe sprzątanie biur w Poznaniu

Wielu lokalnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych poleca chętnie markę KLINAP zajmującą się sprzątaniem obiektów biurowych i nie tylko. Poza podstawowymi usługami pracownicy mogą przeprowadzić w biurze:

  • deratyzację,
  • dezynsekcję,
  • dezynfekcję.

Ponadto firma dba o tereny zewnętrzne poprzez koszenie trawy, grabienie liści, przycinanie drzew oraz mycie parkingów i chodników. 

Jakie są koszty współpracy z poznańską marką?

Na prowadzonej stronie został udostępniony szczegółowy cennik. Ostateczny koszt podjętej współpracy zależy od takich parametrów jak:

  • powierzchnia pomieszczeń,
  • rodzaj budynku,
  • stopień zabrudzenia.

Poza regularnym sprzątaniem firma podejmuje się także czyszczenia wnętrz po przeprowadzanych pracach remontowych. Co ważne, to klient samodzielnie decyduje o zakresie współpracy oraz częstotliwości realizowanych zadań. Sprzątanie może więc przebiegać każdego dnia lub jedynie kilka razy w tygodniu. Wielkopolska marka dysponuje nowoczesnym sprzętem myjącym i piorącym, a także wykorzystuje sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu detergenty.

Zostaw komentarz