Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Weronika Górska 2022-05-18 0 komentarzy

Jakie studio lektorskie może pomóc przy tworzeniu dźwięku do amatorskiego filmu?

Jakie studio lektorskie może pomóc przy tworzeniu dźwięku do amatorskiego filmu?

Twórca filmu nie zawsze dysponuje głosem opowiadającym tematyce nagrywanego dzieła. Nierzadko nie może też liczyć na pomoc rodziny lub znajomych (nagrywanie może okazać się czasochłonne, a efekt i tak niesatysfakcjonujący). Reżyserzy - amatorzy doskonale zdają sobie także sprawę z faktu, że niepasujący tembr lub wysokość dźwięków wydobywających się podczas mówienia może znacząco wpłynąć na odbiór całego tworu, dlatego nagrania lektorskie warto zlecić profesjonaliście. Firmą, która może zaproponować pomoc w zakresie doboru głosu oraz usługę jego późniejszej obróbki w celu wyeliminowania szumów i zakłóceń, jest PICK A VOICE Marcin Gontarz.

Oferta realizatora to wynik dostrzeżonego zapotrzebowania na świadczone w sposób profesjonalny usługi lektorskie, dostępne także dla osób prywatnych. Do dyspozycji klienta realizator oddaje kompleksowo urządzone studio lektorskie wraz z rozbudowanym bankiem głosów. Za jakość oraz tempo zleceń odpowiada wykwalifikowana kadra, która jest w stanie dostarczyć plik z nagraniem przedstawionych przez zamawiającego treści już w 24 godziny od złożenia dyspozycji.

Klient może skorzystać zarówno z usług lektorów polskich, jak i native speakerów. Pracownicy firmy polecają tę drugą możliwość twórcom, którzy chcieliby dotrzeć ze swoim przekazem także poza granice kraju. 

Zostaw komentarz