Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Portal dla przedsiębiorców i konsumentów

Pola Mróz 2024-01-12 0 komentarzy

Jak wybrać koszulki z nadrukiem patriotycznym dobrej jakości?

Jak wybrać koszulki z nadrukiem patriotycznym dobrej jakości?

Każdy, kto planuje zakup koszulki z napisem lub obrazem, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje kilka metod nadrukowywania grafik na materiał. Niektóre są wyjątkowo trwałe, inne niekoniecznie. Jak wybrać koszulki z nadrukiem patriotycznym, który nie zniszczy się po kilku praniach?

Wśród popularnych sposobów nanoszenia wzorów na ubrania znajduje się sitodruk. Najczęściej wybierają go większe marki do masowej produkcji odzieży, ponieważ jedynie duży nakład (powyżej 100 sztuk) jest opłacalny. Poza tym dobry i trwały efekt uzyska się wyłącznie przy wykorzystaniu nowoczesnych, precyzyjnych maszyn. Mniejsze firmy korzystają z tańszego termotransferu. Warto wiedzieć, że dzięki tej technologii można wykonać na koszulkach kolorowe, skomplikowane obrazy. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniej propozycji uzyskany efekt jest mniej trwały i z czasem powierzchnia zaczyna pękać. Jednym z nowych sposobów, które dopiero zdobywają popularność, jest DTF. Nadruki są wytrzymałe, przetrwają wiele prań, a dodatkowo odzież może być suszona w suszarkach bębnowych.

Kolejnymi ważnymi kwestiami są jakość oraz gramatura materiału. Do sitidruku wykorzystuje się bawełnę o mocnym splocie lub grubszą wiskozę. Natomiast na poliestrze i grubych, bawełnianych bluzach nadruki są najczęściej nanoszone za pomocą metody termotransferowej.

Istotna jest także pigmentacja barwników.

Doskonałej jakości czapki, dresy, bezrękawniki oraz koszulki męskie i damskie z rozmaitymi nadrukami, można znaleźć na stronie internetowej madman.pl. Wybór jest ogromny, więc każdy klient, niezależnie od preferencji, wybierze coś dla siebie.

Warto zrobić zakupy w sprawdzonym sklepie, który cieszy się dobrą opinią wśród konsumentów.

Zostaw komentarz